Hakkımızda

Lens Evim Optik olarak 2008 yılında, Bursa Osmangazi şubesinde hizmet vermeye başladık ve yılların verdiği tecrübe ile kalite ve hizmette ödün vermeden 3 şube ile hizmet vermeye devem ediyoruz.

Lens Evim Optik’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

www.lensevim.com olarak sizlere sadece internette satış izni olan ürünleri sunmak için kurulmuştur.

Lens Evim Optik olarak, lütfen internetten Lens, Gözlük çerçevesi ve görmeye yardımcı olan (Blue kaplama adı altında satılan hazır gözlük) almayınız. Bu tür sağlık ürünlerini sağlık bakanlığına bağlı optisyenlik müesseselerindeki (optik ve gözlükçü) sağlık uzmanlarından almanızı tavsiye ederiz.

Lens Evim Optik olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

LENS EVİM OPTİK OSMANGAZİ MERKEZ

Şehreküstü mh. Pirinç han üst kat No:18

Osmangazi Bursa

0224 220 87 04

LENS EVİM OPTİK GÖRÜKLE NİLÜFER

Dumlupınar mh. Atatürk Bulvarı Yeşiloba Yapı Koop.

No:8/A Görükle Nilüfer Bursa

0224 483 66 45

LENS EVİM OPTİK ESKİŞEHİR

Arifiye mh. 2 Eylül cd. No:110/B

Odunpazarı Eskişehir

0222 230 1226