Teslimat Şartları

· Siparişleriniz, Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. .

· Kargonuz, tarafınızdan aksi belirtilmedikçe üye adına gönderilmektedir. Bunun haricinde ki teslimatlar kargo firmalarının insiyatifindedir.

· Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. 2. kez kargoya teslim edilen siparişlerin kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır.

· Kargonuzu teslim alırken mutlaka kargo görevlisi eşliğinde kontrol ederek teslim alınız. Kargonuzla ilgili herhangi bir problem olduğunu düşünüyorsanız kargo görevlisine tutanak tutturup kargoyu teslim almayarak telefonumuzdan çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

· Siparişinizin kargoya tesliminden sonra adres değişikliği için telefonumuzdan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

· Kargolarınızın tarafınıza teslim süreleri kargo firmaları tarafından belirlenmektedir. Bursa çevre illerine genellikle 1 iş günü, daha uzak bölgere ise genellikle 2 iş gününde teslimat yapılmaktadır. Bu süreler kargo firmasının yoğunluğuna hava şartlarına vb sebeplere bağlı olarak değişebilmektedir. Kargo şubesinin bulunmadığı merkeze uzak köy, ve bölgelerde teslimatlar sınırlı olabilmektedir.

· Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

· Eğer siparişinizin teslim edilmesi, kargo tarafından belirtilen süreyi aştıysa, çağrı merkezimizi arayabilir veya arama talebi bırakabilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir